Categories:

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, her şart altında bakımlı olmak isteyen kişiler için ideal bir uygulamadır. Makyaj yapmaya vakit bulamayan ya da sürekli makyaj yapmaktan sıkılan kadınlar, sürekli gözlerde eyeliner, dudak konturu ve vurgulanmış kaşlara sahip olabilir. Kalıcı makyaj, kaşları dökülen, kaşlarda boşlukları bulunan, istediği kaş şekline sahip olmayan kadınlara da sıklıkla uygulanır.

More Info

Microblading

Eger seyrek kaşlara sahipseniz veya kaş seklinizden hoşnut değilsiniz, microblading kaş sekillendirme uygulaması tam size göre demektir. Son yılların kaş şekillendirme yöntemlerinden en çok tercih edilen uygulaması olan microblading, özel bir ölçüm aleti ile kaşlarınız arasındaki mesafe ölçülerek özel uçlu tek kullanımlık micro igne ve size uygun renk pigmentleri ile kaşlarınızın şekillendirilmesidir.

Microblading (kıl tekniği) uygulamasının en çok tercih edilen kaş şekillendirme uygulaması olmasının nedeni, mevcut kıl miktarına bakılmaksızın doğal görünümlü, kıl gibi vuruşlardan oluşmasıdır. Bu yöntemde kullanılan pigmentler asıl kaş renginize uyması ve kaşlarının halen mevcut ise bunlarla mükemmel şekilde uyum sağlamak üzere formüle edilmiştir. Sonuçlar doğal, kusursuz ve dolgun görünümlü bir kaştır. Başlangıçta kaslar daha koyu görünür ancak iki haftalık süre içinde önemli ölçüde solar.

More Info

Dudak Renklendirme

Özellikle her gün ruj kullanımından sıkılan veya ruj kullanmayı sevmeyenler için harika bir uygulamadır. Dudak renklendirme uygulaması ile zamanla solan ve canlılığını kaybeden dudaklara canlılık verilir ve daha dolgun görünmesi sağlanır. Renk tercihi kişinin isteğine göre farklılık gösterebilir.

More Info